Spread the love

 • Tayna veç për fansa në bikini pozon, duket thjesht si ‘bonbon’

  Spread the love Spread the love

  Read More
 • Frizeri kosovar bën ‘mrekulli’ në flokët e Dafina Zeqirit, kaq bukur duket!

  Spread the loveNdryshimet në pamje janë bërë shumë të shpeshta. Këngëtarja kosovare në çdo paraqitje kujdeset t’i mahnit të gjithë me pamjen e saj, shkruan Indeksonline. Spread the love

  Read More
 • “Dashuri e zjarrtë”, zbulohen mesazhet e dashurisë mes Arsimit dhe Antonelës

  Spread the loveHistoria e dashurisë mes Anës dhe Arsimit mori fund vetëm pak kohë pasi u zbulua nga publiku. Për pak javë ata ja dolën të mbanin të fshehtë marrëdhënien e tyre, që u duk se do të

  Read More
 • Bastiset një lokal i muzikës live në Llapushnik, konfiskohet një armë e tipit “Beretta”

  Spread the loveNë fshatin Llapushnik të Drenasit, Policia e Kosovës ka bastisur një lokal të muzikës live mbrëmë. Pas kontrollit në veturat tek parkingu, është gjetur dhe konfiskuar një armë e

  Read More
 • ‘Rose’ tregon si e kanë bullizuar pas rolit te “Titanic”: Ishte e tmerrshme…

  Spread the love“Titanic” është një nga filmat më të preferuar nga të gjithë. Ky film ju dha një famë mjaft të madhe Dy protagonistëve të tij, Kate Winslet dhe Leonardo DiCaprio, të cilët luanin

  Read More

Informohu

Bastiset një lokal i muzikës live në Llapushnik, konfiskohet një armë e tipit “Beretta”
Shtetet amerikane përgatiten për protesta para inaugurimit të Bidenit
A duhet të vaksinohem për COVID-19 nëse e kam tejkaluar virusin?
6 të vdekur dhe 363 raste pozitive me Covid 19
Biden: Kosova duhet të jetë shtet i pavarur, jo pjesë e Serbisë

Politika

Protestë në Serbi shkaku i Kosovës, kërkohet shkarkimi i Kostiq
E konfirmon ministri serb: Na u dorëzua në tavolinë letra për pranimin e Kosovës
Nesër takimi Kosovë-Serbi, këto janë temat që do të diskutohen në Shtëpinë e Bardhë
Në shtator mbahet takim përgatitor për konferencë me bizneset e diasporës shqiptare

Yjet

Tech

Sound Cloud Gets Popular Around The World

Spread the loveCras sit amet libero eros, in ultricies lorem. Nunc et odio neque. Maecenas vehicula interdum hendrerit. Integer hendrerit orci ullamcorper neque pellentesque feugiat. Aliquam


Spread the love