Bastiset një lokal i muzikës live në Llapushnik, konfiskohet një armë e tipit “Beretta”
‘Rose’ tregon si e kanë bullizuar pas rolit te “Titanic”: Ishte e tmerrshme…
Shtetet amerikane përgatiten për protesta para inaugurimit të Bidenit
A duhet të vaksinohem për COVID-19 nëse e kam tejkaluar virusin?
Protestë në Serbi shkaku i Kosovës, kërkohet shkarkimi i Kostiq
6 të vdekur dhe 363 raste pozitive me Covid 19