22. Januar 2019

Anxhelina Hadërgjonaj me fustan në vlerë prej më shumë se tremijë euro

Anxhelina Hadërgjonaj ka shkëlqyer në evenimentin ODA në Tiranë, ku ishin të pranishme shumë bukuroshe shqiptare.

Për këtë ngjarje, vajza e këngëtares Albërie Hadërgjonaj kishte veshur një fustan të zi, të gjatë, i cili vende-vende ishte transparent.

 

Natyrisht se dukja e saj u ka rënë në sy fansave të saj, të cilët e kanë pëlqyer shumë dhe i kanë kushtuar vëmendje fustanit të zgjedhur nga Anxhelina.

Fustani njihet si ‘Argentina Gown’ dhe është pjesë e koleksioneve të dizajnerit Walter Mendez.

Në faqen e këtij dizajneri, ky fustan e ka çmimin 3.995 dollarë (3.261 euro).

Në këtë eveniment, Anxhelina është shoqëruar nga Beatrix Ramosaj dhe modelja e njohur Vildane Zeneli.

 

Në profilet e tyre në rrjetet sociale ka qarkulluar një fotografi e përbashkët e tri bukurosheve.