22. Januar 2019

Armina vazhdon të sjellë imazhe nga pushimet (Foto)

Armina Mevlani është duke i shijuar pushimet në Meksikë, nga ku publikon imazhe për ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Modelja e njohur po qëndron në Tulum të Quintana Roo, ndërsa nuk kanë munguar edhe fotografitë me bikini që i ka postuar.

Duke i shijuar ditët e fundit në Meksikë…

“Ky moment magjik, kaq ndryshe dhe kaq i ri…”, ka shkruar ajo në përshkrimin e njërës prej fotografive.

Ndryshe, Armina është në lidhje me djalin e ish-kryeministrit shqiptar, Sali Berisha, Shkëlzenin. Zemra.net