Bebe Rexha thotë se nëna e saj ‘urren’ një nga tekstet më të famshme të së bijës

Babai i Bebe Rexhës nuk është i vetmi prind i cili ka pasur probleme me disa nga punët e saj. Këngëtarja e hitit “Last Hurrah” zbuloi për Gibson Johns të AOL-së se nëna e saj gjithashtu kishte një ankesë për një nga hitet e saj të kohëve të fundit, “I’m a mess”. Kur e pyetën... Read More

Era Istrefi më një pozë atraktive

Era Istrefi ka marrë vëmendjen e fansave të saj me një fotografi të publikuar në rrjetet sociale. Këngëtarja shqiptare me famë botërore ka pozuar në mënyrë joshëse, saqë vetë për disa minuta ka marrë dhjetëra mijëra pëlqime. Veshja që e ka zgjedhur për pjesën e sipërme, ekspozon pjesë të trupit ...

Read More

Tayna së shpejti me këngë të re, shfaqet atraktive nga xhirimet

Reperja e re Tayna duket se nuk po ndalet në aspektin e prurjeve të reja muzikore. Javë më parë, ajo publikoi këngën e saj më të fundit “Ring Ring”, e cila siç është shprehur ajo, është autobiografike. Ndërkohë, Tayna duket se i është futur punës për këngën e re, të cilën do ta sjellë së... Read More

Xhensila Myrtezaj falënderon vjehrrën për 8 mars: Faleminderit që me dhe djalin dhe ngrohtësinë që kisha shpresuar

Sot (e premte) në mbarë botën është kremtuar Festa e 8 marsit, e njohur ndryshe edhe si “Dita e Gruas”. Kjo festë ishte më e veçantë këtë vit për një nga këngëtaret e estradës, e cila për herë të parë e festoi 8 marsin si nënë. Ajo zgjodhi që në rrjetin social Instagram të publikojë... Read More

Dafina Zeqiri me një fotografi ku shfaqet e zhveshur, falënderon fansat për mbështetjen

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri, ditë më parë ka publikuar këngën e saj më të re “A e man n’men”. Kënga është pritur mirë nga publiku dhe këtë e tregojnë edhe shifrat e larta të klikimeve që ka marrë në kanalin YouTube. E për gjithë këtë ajo ka një falënderim për fansat e saj të... Read More

Era Istrefi rikthehet në Prishtinë, pozon atraktive në të kuqe

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi, është rikthyer sërish në Prishtinë. Pas disa javëve qëndrim në Los Angeles, ajo ka vendosur që të rikthehet në qytetin e saj të lindjes për tu takuar me familjarët, si dhe për të realizuar disa nga projektet e saj muzikore këtu. Pak javë më parë, ...

Read More

Violeta Kukaj i këndon Hamëz Jasharit

Violeta Kukaj ka kohë që nuk kishte sjell ndonjë këngë të re për fansat dhe muzikdashësit. Ajo gjatë ditës së djeshme ka publikuar një projekt mjaft të veçantë teksa i dedikohet Hamëz Jasharit, i cili ka ardhur pikërisht në 21 vjetorin e rënies historike të familjes Jashari. Edhe kënga ...

Read More

Sinan Hoxha mohon se Andrra është sërish shtatzënë

Këngëtari i muzikës pop folk, Sinan Hoxha, është spekuluar se do të bëhet baba për herë të dytë. Ai dhe bashkëshortja Andrra kurorëzuan dashurinë e tyre vite më parë. Media të ndryshme kanë spekuluar se Andrra mund të jetë sërish shtatzënë pasi është shfaqur me stomak të fryrë. Por, Sinan Hoxha ...

Read More

Tayna shfaqet atraktive, zbulon linjat trupore

Tayna është një prej emrave më të pëlqyer në skenën muzikore shqiptare. Reperja, emri i vërtetë i të cilës është Doruntina Shala, vazhdon me lansime të vazhdueshme të projekteve. Doruntina ka publikuar një foto në Instagram ku duket e bukur dhe seksi. Ajo vë në pah linjat e saj trupore, duke u ...

Read More

Dafina Zeqiri ndjek trendin botëror, vjen me stil të ri të flokëve

Ajo njihet si një ndër femrat që më së shumti eksperimenton me dukjen e saj që më pas pëlqehet prej fansave. Bëhet fjalë për super këngëtaren shqiptare Dafina Zeqirin, e cila shpeshherë freskon veten me ndryshime të stilit të flokëve. Bukuroshja e dëshmoi këtë edhe me fotografitë e fundit të ...

Read More