25. Mai 2019

Babin e rrahën pasi ka vetëm vajza dhe jo djem Por dola unë dhe mora hak për te Video

Pershendetje Admina dhe antar te kesaj faqe desha tju tregoj Historin time Jetojm ne perendim Babai erdhi Si Azilant ne Gjermani ne vitet 90tasi Shiptart qe kan zakon njo punon 20 hajn kshtu i ndodhi e familjes time personalisht babait tim dhe mua. Babi im ka 3 vllezer ne Kosov kan fmij jan te martuar Po ata kan secili nga 3 apo 4 djem Ashtu deshti Allahu dhe ne jemi 3 qika skem vlla po babai dhe nena yn kurr nuk u ndin keq qe ska djem shtype reklam dhe shiko videon