Informohu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur pharetra leo eu massa viverra tempor. Vestibulum erat felis, commodo a malesuada ut, ultrices sed ipsum. Praesent vitae sem sit amet justo auctor porttitor.

Bastiset një lokal i muzikës live në Llapushnik, konfiskohet një armë e tipit “Beretta”
Shtetet amerikane përgatiten për protesta para inaugurimit të Bidenit
A duhet të vaksinohem për COVID-19 nëse e kam tejkaluar virusin?
6 të vdekur dhe 363 raste pozitive me Covid 19
Biden: Kosova duhet të jetë shtet i pavarur, jo pjesë e Serbisë
Nesër takimi Kosovë-Serbi, këto janë temat që do të diskutohen në Shtëpinë e Bardhë
Dasmë afër Drenasit, Njësia Speciale ua zë derën
Dorëzohet “Apple” para shqiptarëve, e njeh Kosovën si shtet
Lajçak thotë se i ka finalizuar disa çështje me Hysenin dhe Gjuriqin
Mësimi në të gjitha shkollat në Kosovë pritet të nis më 15 shtator