Dasmë afër Drenasit, Njësia Speciale ua zë derën

Spread the love

Ndonëse është ndaluar grumbullimi i njerëzve më shumë se pesë persona dhe është bërë thirrje institucionale që të ndërpriten organizimi i dasmave dhe ahengjeve, kosovarët asesi të binden për këtë.

IndeksOnline mëson se sonte është organizuar një dasmë afër Drenasit.

Nga burimet e IndeksOnline mësohet se rreth orës 22:00 janë dëgjuar disa të shtëna automatiku në ëtë pjesë.

Me këtë rast ka ndërhyrë Policia dhe Njësia Speciale ku e kanë ndalur këtë veprimtari./IndeksOnline/


Spread the love

Facebook Comments

Comments are closed.