25. März 2019

Emocionuese: Futbollistëve të Kosovës koncertin klasik, TEB Banka ua kthen në befasi të paparë (Video)

Banka TEB Sh.A. dhe Federata e futbollit e Kosovës kanë incizuar për herë të parë një video befasi për futbollistët e përfaqësueses me një angazhim prej më se 300 personave.

Banka TEB Sh.A. sponsor i përfaqësueses së Kosovës në futboll ka gjetur përkrahjen e Federatës së futbollit të Kosovës (FFK) dhe tifozëve që futbollistëve të grumbulluar për ndeshjen me Islandën të ju përgatisin një befasi.

Organizimet kanë marrë rreth një muaj kohë, ndërsa në të janë angazhuar tifoz të vërtetë, muzicient e këngëtar profesionist, njerëz të profileve të ndryshme dhe staf i Bankës.

Futbollistët në ditën e tyre të parë të grumbullimit janë urdhëruar nga trajneri, Albert Bunjaki të përcjellin një koncert të muzikës klasike në Prishtinë.

Gjatë koncertit ata janë befasuar, pasi që e gjithë salla kanë ndryshuar rrjedhën e koncertit duke shfaqur përkrahjen për futbollistët dhe shndërruar atë në një pjesë të stadiumit.

Ndryshe, Kosova dhe Islanda do të takohen sonte (e premte) në stadiumin e Shkodrës, ‘Loro Boriçi’ me fillim në ora 20:45. /Telegrafi/

TEB Sh.A. gjithmonë në përkrahje të Kosovës. Banka TEB Sh.A. dhe Federata e futbollit e Kosovës kanë incizuar për herë të parë një video befasi për futbollistët e përfaqësueses me një angazhim prej mëse 300 personave. Për herë të parë në Kosovë është organizuar një befasi me mesazh përkrahje, ku kanë qenë të angazhuar më shumë se 300 persona. Banka TEB Sh.A. sponsor i përfaqësueses së Kosovës në futboll ka gjetur përkrahjen e Federatës së futbollit të Kosovës (FFK) dhe tifozëve që futbollistëve të grumbulluar për ndeshjen me Islandën të ju përgatisin një befasi. Organizimet kanë marrë rreth një muaj kohë, ndërsa në të janë angazhuar tifoz të vërtetë, muzicient e kengëtar profesionist, njerëz të profileve të ndryshme dhe staf i Bankës. Futbollistët në ditën e tyre të parë të grumbullimit janë urdhëruar nga trajneri, Albert Bunjaki të përcjellin një koncert të muzikës klasike në Prishtinë. Gjatë koncertit ata janë befasuar, pasi që e gjithë salla kanë ndryshuar rrjedhën e koncertit duke shfaqur përkrahjen për futbollistët dhe shndërruar atë në një pjesë të stadiumit. Video është inspiruar nga video reklama të tilla të befasisë dhe sidomos nga ajo e klubit të basketbollit, Anadolu Efes. Për më shumë ju ftojmë të vizitoni faqen tonë në rrjetin social Facebook, TEB ShA për të ndarë me miqtë e tuaj këtë video befasi. TEB Sh.A. Bankë për një botë në lëvizje.

Posted by Teb Sha on Freitag, 24. März 2017