16. Dezember 2018

Ja si i uron shqiptarët Rita Ora për 28 Nëntor (FOTO)

Këngëtarja kosovare me famë botërore Rita Ora ka uruar Shqipërinë dhe shqiptarët për Ditën e Pavarësisë, Ditën e Flamurit, transmeton „Zeri.info“.

Ajo ka zgjedhur një mënyrë më ndryshe për t’i uruar shqiptarët.

Përmes një videoje të publikuar në „InstaStory“, Rita ka incizuar një makinë e cila mbrapa saj kishte flamurin kombëtar, transmeton „Zeri.info“.

Rita në këtë video dëgjohet duke thënë në gjuhën angleze „Urime Ditën e Pavarësisë Shqipëri“, mirëpo, ajo në shqip dëgjohet duke thënë „Respekt“, shkruan „Zëri“.