Këto janë kanalet ku transmetohet ndeshja Moldavi – Kosovë

Spread the love

‘Dardanët’ janë mysafir të Moldavisë në ‘Ennio Tardini’ të Parmës, me ndeshjen që fillon nga ora 20:45.

Shkaku i situatës me COVID-19, kjo ndeshje do të luhet pa praninë e tifozëve.

Por, tifozët e Kosovës, këtë ndeshje mund ta shohin në dy kanale.

RTK dhe SuperSport transmetojnë ndeshjen Moldavi  – Kosovë./Lajmi.net/


Spread the love

Facebook Comments

Comments are closed.