25. März 2019

Kosova e fton Labinot Kabashin, Barcelona shkruan për Kosovën (FOTO

lmuesi i akademisë së Barcelonës, Labinot Kabashi ka marr ftesë nga përzgjedhësi, Albert Bunjaku për ndeshjet ndaj Kroacisë dhe Ukrainës.

16-vjeçari para se të zbulohej lista e Bunjakut, kishte shënuar gol për ekipin e tij Barcelona, njoftuan faqja zyrtare e klubit, shkruan Indeksonline.

“Labinot Kabashi, autori i një goli sot, është thirrur nga ekipi kombëtar i Kosovës për të luajtur ndaj Kroacisë dhe Ukrainës”, shkruhet në postimin e faqes zyrtare të Barcelona-Masia./Zeri.infoauto_scscsc1475418128

Article Tags

Related Posts