• Modelja Besa Istrefi ndahet nga i dashuri, ky i fundit dëshiron t’i rikthehet përmes një vizatimi në trup

  Ajo bëri bujë të madhe me imazhet që i ka sjell në rrjetet sociale.  Modelja mitrovicase Besa ...

  Read More
 • Rita Ora konfirmon performancën me Liam Payne në Brit Awards

  Vetëm katër ditë pas performancës në Prishtinë, Rita Ora do të duhet që të zhvillojë ...

  Read More
 • Genta shijon relaksin në pishinë, përkundër motit të ftohtë

  Genta Ismajli i ka publikuar fotografi në rrjetet sociale, në të cilat ka pozuar në Burgenstock ...

  Read More
 • Në pritjen e ëmbël, bashkëshortja e Besnik Qakës publikon një fotografi me barkun e rrumbullakosur (Foto)

  Solisti i grupit “NRG Band”, dhe bashkëshortja e tij Lolita Begolli së shpejti presin të bëhen ...

  Read More
 • Mënyra interesante e Bleona Qeretit për t’i tejkaluar turbulencat në aeroplan

  Këngëtarja e njohur Bleona Qereti udhëton mjaft shpesh. Në të shumtën e rasteve ajo udhëton me ...

  Read More