• Si gënjyen Thaçi e Beqa? Del një tjetër video nga vija e frontit, ku Anton Quni dhe Agim Ramadani vranë 26 paramilitarë serbë

  Pasi Hashim Thaçi dhe deputeti Hajdar Beqaj akuzuan deputetin e LDK-së Anton Qunin se s’ka qenë ...

  Read More
 • Rrëfime tronditëse: Si u masakruan shqiptarët e Çamërisë? (Video)

  Emisioni “Gjurmë shqiptare” sjell rrëfime tronditësve të shqiptarëve të mbijetuar në ...

  Read More
 • Demantohen Thaçi dhe Beqa: Ja video nga vija e frontit e Anton Qunit në krah me Agim Ramadanin

  Dje deputeti i pozitës, Hajdar Beqa, pas debatit që ka pasur me deputetin e Lidhjes Demokratike ...

  Read More
 • Babin e rrahën pasi ka vetëm vajza dhe jo djem Por dola unë dhe mora hak për te Video

  Pershendetje Admina dhe antar te kesaj faqe desha tju tregoj Historin time Jetojm ne perendim ...

  Read More
 • Një shpërndarje nuk të kushton asgjë Sirdit 3-vjeçar mund t’i shpëtojë jetën

  Sirdi, vogëlushi me sy blu dhe pamje engjellore kërkon ndihmën e secilit prej nesh. Sado e ...

  Read More