16. Dezember 2018

Kush po e Provon Fustanin .

Ajo shfaqet gjithnjë sensuale dhe e kuruar deri në detaje.

Vajza seksi e këngëtares Eli Fara, edhe kësaj rradhe ka publikuar foto hot.

Marina Fara shfaqet me një fustan të shkurtër dhe pa sutjena ku ka nxjerrë në pah format trupore.

Duket që edhe juristja sensuale është e tërhequr nga fustanet e Zajmina Vasjarit përderisa ka publikuar disa foto në Instagram me të njëjtin fustan. Zeri.info

 

auto_marina1472670331
auto_marina11472670334