22. Januar 2019

Makijazhi e bën Genta Ismajlin të duket e pikëlluar (Foto)

Këngëtarja Genta Ismajli ka qenë mjaft aktive gjatë vitit 2017 me projekte të reja.

E tillë ajo pritet të jetë edhe këtë vit, të cilin mesa duket e ka nisur mbarë dhe me punë.

Ismajli është një emër mjaft i ndjekur edhe në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me fansat imazhe të ndryshme nga jeta e saj.

Së fundmi, ajo ka publikuar në lnstaStory një video, ku shfaqet pasi ka kryer makijazhin te grimerja Sellma

Këtë herë ajo kishte realizuar një grim të veçantë, ku efektet e bënin të dukej sikur ishte duke lotuar.

Një grim i tillë, gjithashtu vinte në pah bukurinë e saj, gjë edhe për të cilën shquhet.