Me maskë dhe armë, Kejvina një bandite joshëse dhe e rrezikshme

Spread the love

Kejvina Kthellla ka marr pjesë në videoklipin e këngëtare së njohur, Kida i cili pritet të lansohet së shpejti.

Bashkë me të morën pjesë edhe disa emra të tjerë të njohur si Arta Elezaj dhe Megi Pojani, shkruan /.Indeksonline.


Spread the love

Facebook Comments

Comments are closed.