22. Januar 2019

Pas gjoksit, Jehona ekspozon edhe të pasmet

As modele e as këngëtare si motra.
Mirëpo, për një kohë shumë të shkurtë ajo arriti të bëhet kryelajm në mediet rozë, transmeton Gazeta Express.

Bëhet fjalë për bukuroshen Jehona Dreshaj e cila u bë e njohur vetëm falë linjave të saj bombastike.

Bukuroshja Dreshaj pothuajse në të gjitha postimet e saj vë në pah asetet e saj të bollshme.

Zakonisht ajo në plan të parë ka gjoksin, por së fundmi zeshkania seksi tregon të pasmet e saj.

Ndryshe, deri më tani Jehona ende nuk është deklaruar se ka dikë në jetën e saj për dallim nga motra dhe vëllai, të cilët u fejuan kohëve të fundit.