25. März 2019

Rashica niset për Kosovë (Foto)

Milot Rashica është gati dhe do të luaj kundër Kroacisë.

Ylli i Kombëtares së Kosovës, Milot Rashica është nisur për Kosovë, ku do të bashkohet me ekipin e Kosovës, për përgatitjet për ndeshjen kundër Kroacisë.

“Koha për ekipin Kombëtar. Rrugës për Kosovë”, ka shkruar Rashica. /Express/

Article Tags

Related Posts