Rinia e dytë e Hygerta Sakos, moderatorja sportive “tërbon” fansat me fotot nga plazhi

Spread the love

Hygerta Sako si vera, sa më shumë kalojnë vitet, aq më tërheqëse bëhet”! Moderatorja e Rubrikës Sportive, mund të themi pa frikë se po kalon një rini të dytë!

Edhe pse në moshën 43-vjeçare, format e Hygertës do t’i kishte zili çdo vajzë! Ish-miss Shqipëria, shfaqet tepër joshëse, në jugun e Shqipërisë, ku është duke kaluar momentalisht pushimet.

Prezantuesja seksi, ka qenë tepër aktive kohët e fundit, me fotot hot, duke i ngritur gjithmonë e më shumë temperaturat. Sako numëron plot 44 mijë ndjekës në “Instagram”, të cilët nuk i kanë kursyer komplimentet dhe pëlqimet në fotot e fundit të moderatores sportive.


Spread the love

Facebook Comments

Comments are closed.