22. Januar 2019

Rita Ora aludon se do ta shohim sërish në “Fifty Shades of Grey” (Video)

Rita Ora është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar.

Ajo së fundi është nderuar në Hong Kong, ku u shpërblye me çmimin “Artistja më e mirë Ndërkombëtare” .

Këngëtarja gjithashtu ka dhënë një intervistë

Bukuroshja jonë ka lënë të kuptohet se mund ta shohim sërish në trilogjinë e filmave “Fifty Shades of Grey”.

“Mund të ketë një vazhdim sepse unë rrëmbehem dhe ka shumë gjera që ndodhin”, u shpreh Rita Ora

Rita kujtojmë se e cila luan motrën e të famshmit, aktorit kryesor tek meshkujt, Christian Greyt.

Rita Ora është e vetmja këngëtare në Top 20 të iTunes

Kujtojmë se kolonën zanore të këtij filmit, të titulluar “For You”, e ka sjell Rita në bashkëpunim me Liam Pyanen.

Ndryshe, saga e tretë dhe e fundit pritet të dalë në kinema Ditën e Shën Valentinit ndërsa bazohet te librat e britanikes E. L. James.