25. Juni 2019

Tayna shfaqet atraktive, zbulon linjat trupore

Tayna është një prej emrave më të pëlqyer në skenën muzikore shqiptare.

Reperja, emri i vërtetë i të cilës është Doruntina Shala, vazhdon me lansime të vazhdueshme të projekteve.


Doruntina ka publikuar një foto në Instagram ku duket e bukur dhe seksi.

Ajo vë në pah linjat e saj trupore, duke u dëshmuar si një prej femrave më seksi shqiptare.

Tayna po shijon suksesin e këngës “Ring Ring” që ka arritur miliona klikime në pak ditë.

Ndërkaq, hiti më i madh i fundit është “Aye” me Ledri Vulën.