19. Juli 2019

Tuna mahnitëse në fotografitë e fundit me Tianin

Këngëtarja e njohur Tuna kohëve të fundit e ka lënë anash muzikën dhe i është përkushtuar tërësisht familjes së saj, shkruan “Zëri.info”.

Ajo është e martuar me Patris Berishën dhe së bashku kanë një djalë 1 vjeçar të quajtur Tian.

Tuna së fundmi ka realizuar një set fotografik së bashku me djalin e saj Tianin e ku padyshim që duket shumë bukur. /ZËRI